12 Ocak 2012 Perşembe

Goldie Cheung'un Hikayesi

48 yaşında, evli bir Tai Chi hocası olan Goldie Cheung, İngiltere'deki "The X Factor" adlı pop star yarışmasına katılıyor.

"Copper Bell" adlı şarkısıyla gelmiş geçmiş en ilginç seçmelerden birine imza atan Goldie, bu performansıyla bir üst tura, ordan "Born This Way"i Çince söyleyerek bir üst tura, ordan "Feeling Good"u orgazm olurken söyleyerek bir üst tura, ordan "On The Floor"u söyleyip bir de havuza atlayarak bir üst tura geçiyor ve son 16'ya kalarak canlı yayınlara çıkmaya hak kazanıyor.

Sonra magazincilerin dediğine göre "program onunla dalga geçtiği için", kendi dediğine göreyse "ailesini özleyeceği için" programdan ayrılıyor. Böylede Avrupa'daki en büyük yetenek yarışmasından bu son aşamada ayrılan ilk insan olarak tarihe geçiyor.

Tabii ki bu performansları da tarihe geçti o başka:Bu videonun sonundaki "duygusal" konuşmayı atlamayın :)Kelly'nin dediği gibi "I can not see this competition without Goldie!"
En son keşfettiğim video bu alttaki. "You did thrust yourself in Sinita's face." Ahahahaha :)))
Canlı yayınlara katılmasa da yarışmanın kazananının belli olduğu final haftasında tüm finalistlerin beraber yaptığı performansa katılıyor. Ve elbette yine en çok dikkat çeken isim Goldie oluyor.Alttakinde Gary Barlow'un suratına dikkat :))


Bu alem kadını sizinle paylaşmak istedim. Aylardır en çok güldüğüm şey kendisi çünkü :)

Hiç yorum yok: