31 Ağustos 2009 Pazartesi

Gitmelik Konserler 2: Beyonce - I Am... TourBeyonce zaten canlı performanslarını gördükten sonra hayran olduğum biri olarak şahane şovlar koyuyor ortaya. Hiç şüphe yok ki bu kadar canlı ve güzel dans ederken, bu kadar kusursuz söyleyen başka bir isim yok. Son turnesi "I Am..." olabildiğine görkemli ve şarkı açısından kalabalık. Bir önceki, "The Beyonce Experience"ı ezberlemiş biri olarak çoktan Amerika'yı, Avrupa'yı, Asya'yı gezmiş bu şovun son Avrupa ayağına katılmayı şiddetle umuyorum. Beyonce, Eylül'de Avustralya'yı, sonra Japonya ve Çin'i turladıktan sonra bizim kıtamıza dönüyor. İste tarihler:2 Kasım: Moskova, Rusya
11 Kasım: Liverpool, İngiltere
12 Kasım: Birmingham, İngiltere
14, 15, 16 Kasım: Londra, İngiltere
18 Kasım: Manchester, İngiltere
19 Kasım: Newcastle, İngiltere
20 Kasım: Nottingham, İngiltere
22, 23 Kasım: Dublin, İrlanda
24 Kasım: Belfast, Kuzey İrlanda

Setliste gelince gerçekten cömert davranmışlar:

Deja Vu
Crazy In Love
Naughty Girl
Freakum Dress
Get Me Bodied
Smash Into You

Ave Maria
Broken-Hearted Girl
If I Were A Boy

Diva
Radio
Me, Myself and I
Ego
Hello

Baby Boy
Irreplaceable
Check On It
Destiny's Child Medley
Upgrade U
Video Phone
Say My Name

Survivor (Video)
At Last
Listen

Single Ladies
HaloBeyonce her konserde çok fazla sayıda şarkı söylediği için bunların yarısını yarım söyleyip bırakıyor. Bu durum beni sinir eder ama konseri görme isteğimi törpülemiyor bile. O yüzden umuyorum bu Kasım - Aralık aylarında İngiltere'yle ilişkilerim sağlam olur, bu iki konseri de görüp, geçen seneki Kylie+Madonna beraberliğine 2009'da Pet Shop Boys ve Beyonce'yi eklerim. Hepinize de nasip olsun dilerim. Ama ben gidemezsem gelip hava atmayın lütfen :)3 yorum:

Adsız dedi ki...

beyonce...şarkı söyleyebilme ve dansedebilme bileşkesindeki en başarılı isim. madonna'da gösteri süper, ses yok; mariah'da ses var, kadın hımbıllıktan hareket edemiyor; vsr vsr...londra seyahatim ekim başı idi ama acaba kasım orasına alsam mı diye düşündüm şimdi. hiç seyredeniniz var mı canlı olarak sahnede?

lecterhouse dedi ki...

fırsatın varsa git ;) kaçırma derim.

Adsız dedi ki...

hem şarkı hem dans konusunda bilmemneymiş...

Michael Jackson yaz güzelim youtube'a ;)