9 Haziran 2009 Salı

4. Fatih Melek Film Festivali Başlıyor!!!Yılın o zamanı geldi canlarım. Birbirinden güzel filmlerin peşpeşe izlenip Altın Fatih ödülleri için yarışacağı geleneksel festivalimiz 9 Haziran 2009 tarihinden itibaren başlamış bulunuyor. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

Geçen sene sansasyon yaratan filmlerden bir seçki yapıp izlemiştik (evet, evet bir kişiden fazlaydık). Bu sene ise ucuzluk sepetindeki DVD'lerin arasına dalıyoruz. Uzun zamandır çok kaliteli filmlerin DVD'leri bile sudan ucuz fiyata bulunabiliyor. Hele de o suyu Kanyon'da film arasında aldıysanız. Bu sebeple rastladığım güzel ve ucuz DVD'leri izleyip size de nerede hangi fiyata bulabileceğinizi yazacağım. Ve de elbette sinema salonlarından ayrı kalamayacağımız için konsept dışına çıkan özel gösterimler olacak. Belki o zaman da ucuza film oynatan salonlardan seçeriz. Çok güzeeel.

İşte bu sene izleyeceğimiz filmlerden bazıları:

- Gen (Togan Gökbakar)
- Benim Adım Elizabeth (Jean-Pierre Ameris)
- Big Nothing (Jean-Baptiste Andrea)
- Fade To Black (Oliver Parker)
- Manhunter (Michael Mann)
- Sex Is Comedy (Catherine Breillat)
- Dead Ringers (David Cronenberg)
- Rocco ve Kardeşleri (Luchino Visconti)
- Donmuş Irmak (Courtney Hunt)

Başlıklar daha da artacak tabi ancak bunlar bile yeterince heyecan verici. İzleyip filmler hakkında yazdıkça nereden hangi fiyata bu filmlere erişebileceğinizi de söyleyeceğim. Hiçbiri büyük sır olmayacak tabi ama mesele heyecan olsun.

Festivale istediğiniz şekilde katılmakta özgürsünüz. Bana ulaşın yeter. 4. Fatih Melek Film Festivali herkese hayırlı olsun :)

Geçen seneki festival hakkındaki başlıklara buradan bulaşabilirsibiz.

Hiç yorum yok: