24 Şubat 2009 Salı

Oylama Başladı!Naylon Plak Ödülleri 2009'da oylama başladı. Yandaki anketi kullanarak yıl boyunca kulağınızı tırmalayan şarkıcıları bu sefer siz tırmalayabilirsiniz. Teşekküre gerek yok :)

Geçen senenin ödüllerindeki 3000 oy sayısına kısa zamanda ulaşmayı umuyorum. Artık çok daha fazla okunduğumuza göre, çok daha fazla oy kullanılır sanırım. Siz de fikrinizi belirtin, bu vahim müzik suçları cezasız kalmasın. İyi eğlenceler.

4 yorum:

xylophon dedi ki...

gecen yil oylama ve sonuclar daha eylenceliydi cünkü 2007/2008 gercekten müzik olarak cok kötü bir yildi. hande, tarkan ve bircok kisinin albümleri bile cok kötülerdi... oysaki normalde onlarin albümleri herzaman iyi olur...

sonuclar ne zaman ögrenicegiz? yani ödül töreni ne zaman? :)) varya fatih, aslinda sonuclari video cekip'te bloguna koysan?! epeydir videon yok. böyle zarftan falan cikarsan... süper olur
^_^

0rcun dedi ki...

"and the loser is..."

4 peynirli pizza yı bi tek ben seviyorum galiba...o da condom dinlemek gibi bir şey,engel olamadığım bir güdü...

ama kaybedenlere daha doğrusu bu ödülü kazananlara tek sözüm var:

"sen benim var ya tırnağıma makas bile..."

edda dedi ki...

hengi birine oy vereceğimi şaşırdım gerçekten en kötüleri seçmişsin :)

lecterhouse dedi ki...

gecen sene hande nin albümü başyapıttı. ama tarkan'ın albümü hakikaten hareket getirmişti adaylıklara. yine de bence bu sene de oldukça renkli. adayların secim süreci uzun ve yorucu oldu :)

kazananları videoyla açıklamak mükemmel bi fikir. mutlaka yapmaya çalışacağım. ödül töreni için cast ı ayarlıyorum şimdiden. umarım zamanım olur.

4 peynirli pizza bazen hakikaten çekiyor insanı kendine :) ben oldukça güzel olan klibini suçluyorum.

teşekkürler yorumlarınız için. ilgilenecek herkese duyurun, onlar da oylasın. sonuçları merakla bekliyorum.