11 Ocak 2009 Pazar

Altın Küre 2bin9Altın Küre Ödülleri bugün 03.00'te sahiplerini bulacak. Canlı yayını bu gece, orijinal sesiyle e2'de, çıldırtan simultane tercüme ile CNBC-e'de, tekrarını ise altyazılı ve orijinal sesiyle yarın akşam saat 22.00'de CNBC'e'de izleyebilirsiniz. Ailesi Pazar gecesi sabahlamasına izin vermeyen sinema aşığı bir lise öğrencisi değilseniz gecenin bir yarısı izlemenin hiçbir zevki yok (eğer öyleyseniz, tecrübeyle sabittir, çok zevkli). Yarın akşam izlemeniz daha mantıklı olabilir. Şu törenleri Türkiye saatiyle yapsalar da rahat rahat izlesek. Eminim bir AKP'li il başkanı bunu da söylemiştir bir zamanlar.

Adayları yazarınızın kaleminden buradan görebilirsiniz. En İyi Kadın Oyuncu (Drama) kategorisinde muhtemelen Anne Hathaway kazanacak.

2 yorum:

ugur dedi ki...

Ülkemizin gidişatında hatta kültür,sanat,müzik,resim pekçok konuda siyaset araya girmiştir.Buna siyaset misyonerliği de denebilir hani,birçok şeyleri alet edip siyaseti değiştirmek ve kendi siyaset ortamına başkalarınıda aşılamak ve siyasi olaylarıda değiştirip insanlara farklı şeyleri sınmak gibi bir amaç var,misyoner sadece din değil artık siyasetin bile misyonerliği çıkmıştır,taraf tutmak gibi bir olaydır.Müzik olayına bile karışıp, AKP LİLER günaha girmeyin demesi bile bu konunun bir delilidir.Tv deki filmlerin yayın akışı internetteki sitelerin engellenmesi,youtube nin kapanması ve daha birçok şeylerin engellenmesi sisyasetin ortaya çıkardığı hurafeler denebilir..
Allah başımızdakilere akıl versin..

MİLLETİN HAKKINI YEMEK,HAKKINI KISITLAMAK GÜNAHTIR.EY DEVLET GÜNAHA GİRMEYİN!!!!!!

L'Emperuer dedi ki...

ugur denen şahsiyetin mesajı başlıkla da pek alakalı olmuş, tebrik ediyorum. Altın Küre'yi, Emmy'yi, Oscar'ı, MTV'yi hep uyumaksızın izlerim her sene ve acayip zevkli olur. Hazırlıklar önceden yapılır yeme içme konusunda filan, ele kağıt kalem alınır kostümler nasıldı kırmızı halıda, kim ne dedi filan not edilir... Zevkli oluyor ya