11 Aralık 2008 Perşembe

GREEK İlk Bölümünden İtibaren My Max'teFriends'den sonraki en sevdiğim dizi ünvanını daha ilk sezonunu bitirmeden kapan Greek, daha önceden de yayınlandığı My Max'te bugünden (11 Aralık) itibaren ilk bölümünden başlayarak gösterilecek. Amerika'da ikinci sezonunun 10. bölümüne kadar yayınlanıp tatile giren dizinin, ikinci sezonu da yine My Max ekranlarında 25 Aralık'ta başlayacak. Siz siz olun kaçırmayın, aylardır övdüğüm bu dizide cidden iş var.

Amerikan üniversitelerinin "kardeşlik" diye anılan ve Yunan harfleriyle isimlendirilen özel yurtlarının "başımda kavak yelleri" tarzında hikayelerini mükemmel göndermeler, espriler ve dinamik oyuncularıyla anlatan yapım direk vurulacağınız tarzda bir öykü. Kalabalık karakterli dizilerde her birini sevmek neredeyse hiç olmayan bir durumdur, bu dizide ise oldukça mümkün. Özellikle bir kaç bölüm sonra açılıp dünyanın en sevimli kızı olan Ashleigh'e (Amber Stevens) dikkatinizi çekerim. Yayın saatleri şu şekilde:

İlk Sezon:
11 Aralık'tan itibaren hafta içi 19.30

Tekrar Bölümler:
Hafta içi 10.00
Cumartesi: 09.00, 10.00
Pazar: 08.00, 09.00, 10.00

İkinci Sezon
25 Aralık'tan itibaren

Hakkında detaylı bir yazı da yazmak lazım bu aralar. Herkese iyi seyirler.

1 yorum:

Emre dedi ki...

fatih şu diziyi başıma sardın ya... teşekkür mü etsem, lanetmi okusam bilemiyorum. 1 haftada 1.5 sezonu bitirdim ve şimdi iğrenç ve sinir bozucu bir bekleyiş içindeyim. başta favorim cappie olmak üzere hepsini özledim. ühü.