18 Kasım 2008 Salı

Doğumgünü!!!!!!!!!!!!!!Bugün sitemizin doğumgünü! Sessiz sedasız geçmeyecek elbette ama önümüzdeki bir sürü yeniliği bir saate sıkıştırmaya niyetli de değilim. İşte "coming soon" (ve "i already came") olaylarımız:

- Sitenin ismi bundan böyle "fatihmelek". Karanlık Ev artık aydınlandı anlayacağınız.

- Tasarım değişecek. Çok yakında, gözünüze yeni bir şeyler çarpınca şaşırmayın.

- Yeni röportajlar geliyor. Yonca Evcimik, Ebru Aydın, Popkorn, Uğur Yıldıran gibi...

- Yeni müzik yazıları var. Albüm bol bu aralar. Bedük, Beyonce ve çok gecikmiş olsa da Lady Gaga albümleri yorumlanmayı bekleyenlerden.

- Ve elbette yeni film yazıları. Güneşin Oğlu, Bahçemde Ateş Böcekleri, Mustafa ve Son Buluşma'yı yakında siteden okuyabilirsiniz.

- Hande Yener'in peşinden koştuğu Fat Shop Boys şarkısı Vampir yakında yayında olacak.

- Yeni global facebook grubumuz kurulacak. O yüzden yakında fatihmelek.net grubundan davet alırsanız, mutlaka kabul edin.

- En yakın zamanda birinci yaş kutlamasını da yaparız. Buradan duyururuz, okurlar da katılma imkanı bulur. Her şey çok güzel olur.

Okumaya devam sevgili takipçiler. Umarım yeni yılımızda da aradığınızı size verebiliriz. İyi ki doğdun sevgili blog! Nice yıllara!

6 yorum:

Seven-Hill dedi ki...

Happy Birthday!

lecterhouse dedi ki...

eyvallah :)

Emre dedi ki...

Fatih bi senede bu kadar çok şey başarmış olman gerçekten inanılmaz. Hem sayıca, hem kalite anlamında, hem de bu işi ciddiye alma anlamında söylüyorum bunu.
Devamını diliyorum =)

lecterhouse dedi ki...

:) teşekkürler

cihan dedi ki...

yeni adresin hayırlı olsun kardeşim. 1 sene önce yola çıkarken bakalım sevilen sayılan bir blog olabilecekmiyiz demişsin ya aynen devam et. ama 2009 kasım için de bir hedef belirlemek lazım dimi?

mesela bir yazı yazarak 2009 kasım sonunda şunu şunu yapmış olmayı dilerim desen biz de görsek ne kadarı olmuş. hoş olur sanki ;)

lecterhouse dedi ki...

2009 kasımında dünyayı fethetmiş olmak istiyorum cihan :) en azından türkiye de olur :P veya istanbul. hangisi kısmetse. hakikaten okuyucu kitlesinden dolayı sevilen bi blog yazdığıma inanmış durumdayım, o hedefe ulaştık galiba. yeni adres hayırlı gelir inşallah, temennilerin için cok sağol. daha üretken olmayı diliyorum hepimiz için önümüzdeki yılda. kendine iyi bak ;)