23 Mayıs 2008 Cuma

Hande Yener: Ödül Törenlerine İnancım KalmadıHande Yener'den ödül törenleriyle ilgili bir açıklama gelmiş. Çok sağlam konuşmuş tebrik ediyorum:

"Uzun yıllardır emek verdiğim mesleğimde çok güzel başarılar elde ettim, etmeyede devam ediyorum ve heyecanım da hep artmakta. Aynı bugün gibi…Evimde ilk günden beri çok mühim ve gerçek bir sürü ödülüm de oldu…Ama ben esas ödülün dinleyicilerim olduğunu hep biliyordum yine de onurlandırılmak veya hakkınızla ödül almak inanılmaz heyecan verici , ancak ben bu konuda artık bir heyecan duyamıyorum. Çünkü ödül törenlerindeki şaibeler bile bile katlanılıcak gibi değil,mesleğimle uzaktan yakından alakası olmayan bu organızasyonlarda ismimin kullanılmamasını, aday olarak bile gösterilmememi mesleğime olan büyük saygım ve sevgimden dolayı rica ediyorum. Bu benim için bir birikimdir.Özellikle bir ödül törenine değil hiçbirine katılmayı hiçbir zaman düşünmüyorum… Teşekkürler…"


Müzik dünyamıza böyle sanatçılar lazım. Çarpmış lafı yüzlerine. Üstelik hani "ödül alamadım da şirretleşeyim" durumu yok, daha geçen hafta ödül alıyordu. Tebrikler.

Hiç yorum yok: