19 Mayıs 2008 Pazartesi

Aİ: Cem DavranArtık Cannes festivali de reklam malzemesi olmaya başladı. Eskiden daha fol yok yumurta yokken "Oscar alıcaz" diye film çekerlerdi şimdi iş Cannes'a dönmüş. Son sinema (!) filmi Avrupalı'da bir sürü insanı (yani izleyen bir kaç bin kişiyi) Türk sinemasına küstüren Cem Davran demiş ki yeni çekeceği film "Melekler ve Kumarbazlar" Cannes'da yarışacakmış, bu durum filmi çok cazip kılıyormuş. Ancak henüz beraber oynayacağı oyuncular bile belli değil. Sabah gazetesi de "Aktör Cem Davran gelecek yıl Cannes festivalinde yarışacak bir sinema filmi için hazırlanıyor." diye yazmış. Bu kadar bir yerinden sıkılır heralde. Cannes bin bir türlü uğraşla seçer yarışma filmlerini, seçilmek bile bir onurdur. Cem Davran gibi bir televizyon oyuncusunun çekeceği filmin garantisi nerden geliyor? Ben de geçen bizim dans gösterisini çektim kameraya. Yollasam o da seçilir mi acaba Cannes film festivaline?

4 yorum:

triancula dedi ki...

kötü çeksen bile cem'den daha garanti seçilir o kesin :p

triancula dedi ki...

ahahahahahahahhahahahahahahahhah


Fatih Melek Feat. Elif Turan :pppp


ama görmen lazım!!!!

en yakın zamanda Aİ'de konuk olarak 2.kez elif turan'ı konuk etmeni can-ı gönülden diliyorum fatih!!! konu şu: çık aradan klibi :)))) süper yaaaaa :)))) bi yerde kamera yanlışlıkla soldaki mekana kayıyor 1 saniye ve direk çüş diyesi geliyor insanın, meğersem o iki dekor yanyanaymış, hadi buraya kadar çok normal de, yahu sen klip yapıyorsun adam akıllı olsun diye bir de iddia taşıdığını söylüyorsun :))) süper yaaa bir de makaslayamamışlar komedi olmuş süper hakkaten. gerçi neresinden tutsak elimizde kalır ama o kısım bence en kopulası yanı! :))) ha bi de "habdıdıfdsı" gibi anlaşılmayan kısımda eyfel kulesi miydi ne bi şey gösteriyolar elif turan peruklu meruklu abuk subuk bişeyler yapıyor! süper yaaaaaaaaa!!!!!! izlemen lazım, youtube'a gir!!!!!

triancula dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
triancula dedi ki...

http://www.vtunnel.com/index.php/

1010110A/

426f8aacfdcbe3fd2f20dcd43

62fa098dc08bd54fb17780rezil bir youtube linki yapıştırma şeyi oldu hakkaten kendimle gurur duyuyorum! :)))) heycanıma ver artık :)))) ahahah hala gülüyorum yaaaa