29 Ocak 2008 Salı

Naylon Plak Ödülleri! Çok Yakında!2007'de Türk Pop Müziğin en kötülerini beraber seçeceğimizi söylemiştim. Oylama sisteminin açılması pek yakında. Ancak uzun (vallahi uzun) ve kapsamlı bir çalışma sonrasında adaylıklar belirlendi. Şimdi kimin neye aday olduğunu duyurmayacağım, duyurduğumda zaten oylama yapabileceksiniz. Ancak kategorilerin ne olduğunu ve hangi şarkıcının kaç adaylık aldığını açıklıyorum:

Kategoriler:

EN KÖTÜ ŞARKI
EN KÖTÜ ALBÜM
EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI (ALBÜM)
EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI (ŞARKI)
EN KÖTÜ VİDEO KLİP
EN KÖTÜ SÖZ
EN KÖTÜ BESTE
EN KÖTÜ DÜZENLEME
EN KÖTÜ UZUN FORMATLI ŞARKICI VİDEOSU
KOMEDİ DANS ÜÇLÜSÜ ÖDÜLÜ

Bu kategorileriden "hayal kırıklığı" nitelemesini taşıyanlar senenin en kötü işleri olmasa da icra eden sanatçıdan büyük beklentilerimiz olduğunu fakat bunları tatmin edemediğini gösterecek. "Komedi Dans Üçlüsü" ödülü ise senenin "onur ödülü" veya kötüleri seçtiğimize göre "utanç ödülü" olarak anlatılabilir. Bunu kazanan üçlü çoktan belli. Adaylıklarla beraber açıklanacak.

Peki en fazla adaylık kapan müzisyenler kimler:

Emre Altuğ - 6 Adaylık
Özcan Deniz - 5 Adaylık
Ferhat Göçer - 4 Adaylık
4 Yüz - 4 Adaylık
Elif Turan - 4 Adaylık
Gökçe - 3 Adaylık
Kutsi - 3 Adaylık
Tarkan - 3 Adaylık

Oylama süreci çok yakında bu sitede başlıyor. Sonunda aptal yerine konan dinleyicinin bir sesi var! "NAYLON PLAK ÖDÜLLERİ 2008" çok yakında!

1 yorum:

görkem dedi ki...

bence Gökçe o kadar da kötü değildi bengü'nün daha fazla aday olmasını beklerdim çünkü bunun için çok çalıştı tuğba özerk niye yok?tuğba çıktığı günden beri bu ödülleri bekliyor